Inwestycje – Kryptowaluty

15 lutego 2023

Od kilku miesięcy interesuję się rynkiem kryptowalut i obserwuję jego dynamiczny rozwój.
W końcu zdecydowałem, że czas zacząć działać, ale przyznam szczerze, że moje pierwsze próby okazały się porażką. Straciłem trochę $$, ale nie poddałem się. Przeciwnie – postanowiłem poszukać pomocy i edukacji u specjalistów w tej dziedzinie.

Po wielu sprawdzonych grupach trafiłem na firmę, która pokazała, że faktycznie da się tego nauczyć i da się na tym rynku zarabiać, NIE na naciąganiu klientów jak wiele innych, a na edukacji i inwestycji. Ma ona na ten moment łącznie kilka tysięcy członków oraz współczynnik przedłużenia subskrypcji na poziomie 87%!

Oferuje kilka produktów, które pomogły mi to zrozumieć i zarabiać. Dlatego przedstawię Wam kilka produktów z których korzystam i dzięki którym osiągnąłem pierwsze sukcesy.
(Dodam, że po zakupie otrzymujesz komplet materiałów tekstowych oraz video, które wyjaśniają jak korzystać z danego produktu i na nim zarabiać) :

 • Pierwszym produktem jest grupa edukacyjno-sygnałowa “Golden Keys” prowadzona przez CryptoAarona, która oferuje codzienną aktualizację sytuacji rynkowej wraz z siatkami zakupowymi dla BTC i altcoinów oraz analizy najsilniejszych projektów. Otrzymujesz tutaj dokładne informacje pozwalające na rozegranie pozycji bez większego doświadczenia w rynku. Jest to “must have” zarówno dla osoby początkującej jak i doświadczonej!
  >> Golden Keys – Kliknij tutaj

 • Drugi produkt to grupa sygnałowa “Galib Futures” w której otrzymujesz gotowe sygnały do kopiowania na futures, które możesz w łatwy sposób ustawić na swoim smartfonie. Średni miesięczny wynik to +50% na rachunku handlowym. GALIB jest profesjonalnym traderem od 4 lat, a od 3 lat zajmuje się kryptowalutami. Mieszka w Dubaju i pracuje w Trading Roomie stworzonym przez chiński zespół. Jest to przez wielu uznawana jako najlepsza grupa sygnałowa dostępna na rynku krypto – co mogę zdecydowanie potwierdzić.
  >> Galib Futures – kliknij tutaj

 • Trzeci TOPOWY produkt “ULTRA” – już wyjaśniam dlaczego!
  Przede wszystkim w jego skład wchodzi prowadzenie 1:1 z Aaronem czyli crypto traderem nr. 1 w Polsce. Dotyczy to dosłownie wszystkiego w najlepszej postaci!

  Każdy zakup, wszystkie zagrania futures, wszystko ze spotami, wskazanie każdej pozycji za ile ją kupić, od jakiej kwoty, na ile trzymać, gdzie sprzedać.

  Czyli jest przekazywana cała wiedza, ułożenie portfela, podgląd do Aarona portfela w hossie, gdzie widzisz, co On dokładnie robi. Dostajesz również GEMY i inne trendy na KuCoin, które nie raz robią +50-100% wzrostu dziennie.

  1:1 robisz te ruchy, które wykonuje Aaron i nic więcej nie kombinujesz.
  >> Grupa ULTRA (z opcja zakupu na raty) – Kliknij tutaj

 • I na koniec coś specjalnego dla osób, którzy chcą stać się w pełni samodzielne lub rozumieć ten rynek jeszcze bardziej – “Golden Course”. Czyli kurs, dzięki któremu nauczysz się jak analizować rynek, jakie strategie stosować, jak zarządzać ryzykiem i jak dokonywać trafnych decyzji inwestycyjnych.
  Jest to również największy kurs tradingu w Polsce zawierający aż 80 lekcji, które poprowadzą każdego krok po kroku do zostania samodzielnym ekspertem w rynku. Wiedza przekazywana prostym językiem, oparta na wieloletnim doświadczeniu Aarona.

  >> Golden Course (z opcja zakupu na raty) – kliknij tutaj

__________________

Jeśli nie wiesz jak zacząć lub do tego czasu tylko tracisz to zerknij na te produkty, które pomogły mi zrozumieć i odnaleźć się na rynku krypto, co pozwoliło mi w końcu na tym zarabiać!

Jeśli masz pytania to odezwij się do @mr.advice_official na instagramie.
Wspomnij, że jesteś ode mnie, a poprowadzą Cię tak, jak i mnie i na pewno dorzucą coś EXTRA na start! 🙂